Ömer İlboğa’nın Bacağı Kesilecek’ken Şuanda Gezip Dolaşabiliyor

Hikayesi

boy uzatma ameliyatı Ömer İlboğa2000 yılında çalıştığım iş yerinde oldukça vahim bir kaza sonucu, sağ ayağım bilek hizasından koptu. Yaşanan kaza sonrası hızlı bir şekilde müdahale edildi ve özel bir hastanede ayağım tekrar dikildi. Ancak kopma esnasında kemikte büyük bir hasar kaldığı belirtildi. Bu hasar sonucunda 15 yıl boyunca ayağım yamuk bir şekilde, tam olarak yere basmadan yaşamaya devam ettim.

Bu sürede gittiğim tüm hastanelerde ayağımın kesilmesinin hayat kalitem için en iyi olacağı, artık tamamen iyileşmenin mümkün olmayacağı belirtilmişti. Artık tüm ümitlerimi kaybettiğim, bu gerçeği kabullendiğim esnada Özgür Hoca ile tanıştım.

 

Kendisi büyük bir özveri ve çalışma azmiyle çalışan bir doktor olarak bana ayağımın kesilmesi gerekmediğini söyledi. Ve gerçekleştirdiği başarılı operasyonla ayağımı kurtardı.

Onun sayesinde senelerdir yürüyemeyen ben içimde kalan yerleri doyasıya dolaşabiliyorum. İyileşme sürecim tamamlandıktan sonra tüm Ege Bölgesi’ni gezdim. Çünkü hayat gerçekten oldukça kısa ve her anın tadını çıkarmak gerekiyor.

Tüm bu yaşam sevincimi Özgür Hoca’ma borçluyum. O benim hayatımı değiştirdi. Dilerim ALLAH da ona her zaman yardımcı olur.

NOT: Hastamız sadece günlüğünü paylaşma nezaketini göstermiştir. Hastanın sürecini bildiğimiz kadarıyla sorularınıza hasta yönlendirme danışmanları cevap verecektir.

 

 

Numarınızı Bırakın Biz Sizi Arayalım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.

Cevap yaz